Nog ruim een week en dan is het zover!
Drie dagen bezig zijn met jouw persoonlijke succes en het uit de weg ruimen van dat wat dit succes in de weg staat.
Met als klap op de vuurpijl jouw letterlijke en figuurlijke doorbraak!
Op deze pagina vind je alle praktische informatie met betrekking tot de Breakthrough to Success. Lees het goed door, zodat je weet wat je kunt verwachten.
Data en tijden
Vrijdag | 11 november | van 10 uur tot 23 uur |
Registratie vanaf 8:30 uur tot 9:30 uur | ||
Zaterdag | 12 november | van 10 uur tot 23 uur |
Zondag | 13 november | van 10 uur tot 24 uur |
.
We beginnen om 10 uur STIPT!
KOM OP TIJD!
Diegenen die na 10:00 uur aankomen, worden in de eerste pauze binnengelaten.
Er zullen meerdere pauzes zijn gedurende de dag, met lunch- en dinerpauzes op vrijdag, zaterdag en zondag.
De Breakthrough to Success training is een intensief programma, inclusief sessies in de avonden. Maak geen andere plannen gedurende deze drie dagen. Het is nodig om aan alle delen van het programma deel te nemen, inclusief de afsluiting.
Door je in te schrijven heb je je gecommitteerd aan deelname aan alle sessies van het programma.
Locatie
Nieuwegein Business Centre (NBC)
Blokhoeve 1
3438 LC Nieuwegein
Routebeschrijving
Voertaal
De lezingen en instructies in de training worden in eenvoudig te begrijpen Engels gegeven.
Maaltijdpakket
We willen je graag wijzen op de mogelijkheid om een maaltijdpakket af te nemen voor de drie dagen van de training. We raden je aan hiervan gebruik te maken. Er zijn vrijwel geen eetgelegenheden vlak bij de locatie, hiervoor moet je de stad in. Tevens is het niet toegestaan om in het business center zelf meegebrachte etenswaren te nuttigen.
Ervaring uit het verleden heeft ons geleerd dat je iedere minuut van het programma nodig hebt om het maximale uit de training te halen. Door gebruik te maken van het maaltijdpakket geef je jezelf de flexibiliteit en vrijheid gedurende de pauzes om dat te doen.
Het pakket bevat: koffie of thee tijdens ontvangst en pauzes, 3 x lunch en 3 x diner.
De kosten voor het maaltijdpakket bedragen 95Ā euro per persoon.
Deze kosten dienen direct bij aankomst op vrijdag 12 november aan de receptie van het business center te worden voldaan.
Stuur ons uiterlijk maandag 7 november een e-mail naar office@opencircles.nl indien je van dit maaltijdpakket gebruik wilt maken!
Dresscode
Draag kleding waar je gemakkelijk in kunt bewegen.
Breng een warme trui of vest mee – door de airconditioning kan het fris zijn in de zaal.
Opnames
Het maken van video- en/of audio-opnames is niet toegestaan tijdens onze programma’s.
Dank voor je begrip.
We kijken er naar uit je te ontmoeten in de Breakthrough to Success training!
Mocht je vragen hebben, of in contact willen komen met mede-deelnemers aan de training – voor carpooling of andere praktische zaken, of om alvast kennis te maken met andere deelnemers, dan is daar hieronder de gelegenheid voor!
Laat jouw bericht dan achter in het commentaarveld.
En kom nog eens terug om deel te nemen aan de conversatie.
Tot vrijdag de 11e!
Nisandeh Neta en team Open Circles Academy
Deze registratie is niet juist.
Ik heet t. mayo en sta ingeschreven voor het laatste weekend in november.
vriendelijke groet
t.mayo
Beste T’ Ai-Anna,
Helaas is er vannacht iets misgegaan met ons mailsysteem. We hebben je registratie voor de Business Bootcamp op 27 & 28 november ontvangen.
Tot de 27e!
Karin Erkens
Open Circles Academy
Nog eens proberen!
Wilde eigenlijk alleen maar zeggen dat het een soort marathon wordt. En ik dat niet geweten had… Ben wel blij dat ik al een dag eerder in Utrecht aankom en ook voor de dag erna GEEN verdere plannen heb gemaakt.
tot volgende week,
Marijke
Hi all,
Willen we Open Circles onder de aandacht brengen?
Gaan we zondag allemaal in een slaapzak in het Nieuwegein business Centre slapen… want de training is tot 24.00 uur… sow hey…
Dan halen we vast de krant!!!!
š nee, nee ik stel niet voor om in dozen te gaan slapen :-)))
tot vrijdag!!!!!!!!!!!!!!!
:-))
dat moet je dan waarschijnlijk net zo doen als vroeger de verstekelingen op een schip: je kort voordat het Centrum dicht gaat ergens verstoppen en dan pas te voorschijn komen als er niemand meer is.
of bedoelde je buiten in de tuin?
misschien kunnen dan wat mensen een camper meebrengen, voor wie het ‘s nachts toch te koud vindt buiten..
ik ga naar de Strowis. meen zelfs gelezen te hebben dat er ook een nachtsneltram naar het centrum van Utrecht is.
Wie licht de media in? Of hebben we media in ‘onze’ gelederen?
hoi Allemaal,
Zijn alle slaapplekken al vergeven of heeft er iemand nog een plekje over?
Of is er wellicht iemand die zijn 2 persoonshotelkamer en de kosten wil delen?
Ik ga in principe met de motor naar Nieuwegein. Maar wellicht is er nog iemand uit Flevoland die gaat, dan zouden we kunnen carpoolen.
Laat maar weten als we iets voor elkaar kunnen betekenen:
tel 06-14983438
Hartelijke groet en tot vrijdag!
Hallo Karin
Ik woon in Amersfoort. Als je wilt kun je in mijn logeerkamer slapen en dan samen carpoolen.
Je kunt me bellen op 06-40486799.
groet!
DorothƩe
Ik was in mijn vorige comment vergeten te vragen of er misschien iemand van de deelnemers in het STROWIS Hostel in Utrecht (binnenstad) overnacht. Dan zou het gezellig zijn als we elkaar al kennen, i.p.v. na drie dagen pas te ontdekken dat we in hetzelfde hostel hebben overnacht :-).
Strowis is trouwens een goede tip als je goedkoop en toch netjes wilt overnachten. Ik vond de normale hotels in Utrecht erg duur. Heb bij de Business Bootcamp ook in Strowis overnacht en was er goed over te spreken. Het is geen jeugdherberg van Stayokay, maar een project van de stad. Is relatief klein, dus wel tijdig reserveren.
ciao,
Marijke
Is er nog iemand die uit (de buurt van) Groningen komt? Ik ga vrijdagmorgen vroeg en zondag laat terug met de auto. Neem een hotel in de buurt voor vrijdag en zaterdag. is er iemand die wil er meerijden? karenalons@gmail.com
Hallo Karen
Ik heb zonet een uitnodiging geaccepteerd voor dit weekend.
En woon in Leeuwarden.
Weet niet of je aanbod nog geldt????? Kunnen we misschien iets afspreken?
Hoor wel van je
(heb ook via de site gereageerdā¦ā¦..)
Grtjs
Diana
Hai Diana,
Het aanbod geldt nog, Leeuwarden ligt wel wat uit de route. Kan je naar knooppunt Joure komen?
Groetjes,
Karen
Hi Karen
Sorry dat ik niet eerder reageerde…..Had graag met je meegereisd maar, moet je net zien, griep! Wilde het nog even afwachten alleen het zit er gewoon niet in.
Heel veel succes en energie het komend weekend en nogmaals bedankt voor je aanbod.
Grtjs
Diana
@Diana, geeft niets. Heel veel sterkte en beterschap!
Ik heb erg hƩƩƩƩl erg zin in. Alleen zijn de dagen wel wat kort…LOL Bij deze laat ik dus weten dat ik kom.
Ik kan niet wachten tot vrijdag! Is er iemand die uit de omgeving Gorinchem / Breda komt en wil gezellig mee rijden?
Laat mij weten.
poloskina.anna@gmail.com
hoi, beetje laat maar ik zoek iemand die naar den haag terugrijdt voor een lift in de nacht! zeker zondagnacht wordt het lastig om met openbaar vervoer nog thuis te komen.
ik woon zelf in voorburg en betaal uiteraard voor de lift!
0641 505060
Hallo allemaal,
Ik had me niet gerealiseerd dat deze dagen tot zo laat doorgingen!
ik kom met het OV vanuit Rotterdam op en neer en vraag me af of er iemand is die vanuit Rotterdam met de auto gaat en met wie ik zou mogen meerijden?
klaartje.loose@gmail.com
Groeten en tot vrijdag!
Klaartje
Iedereen een geweldig weekend toegewenst. Ik hoorde dat er zo’n 500 deelnemers zijn. Het zal dus een pittige klus zijn die we gaan klaren.
Mocht iemand behoefte hebben aan een overanachtingsplek: ik heb een tweepersoonskamer gereserveerd waarvan een bed vrij blijft.
Christien
Alles is energie. De aanpak van Open Circles om veel content in lange dagen te stoppen is juist wat voor een doorbraak kan zorgen. Ik ben klaar voor een heftig weekend, met oog op de inhoud EN het resultaat. De maandag erna lekker vrij gepland.
@ Ester, 2 nachten = vrijdag- en zaterdagnacht? Is de prijs inclusief btw, ontbijt, toeristenbelasting? En per kamer of per persoon?
ā¬59 per kamer per nacht. Tweede persoon zou ā¬10 extra zijn.
Ontbuffet apart (ā¬16,50 pp)
Reservering is voor 2 nachten, vrijdag en zaterdag.
Voor meer vragen kun je ook bellen: 0653114267
Dit wordt een heel bijzonder weekendje weg!
ik heb er bijzonder veel zin in.
Dit jaar gaan mijn man en ik met zijn tweeen; vorig jaar waren we er samen met onze dochter Annabelle (25) en zoon David (16).
Dat maakte de fantastische ervaring tot een ervaring in het drie-dubbel-kwadraat! We zijn een hechte familie geworden!
En over die lange dagen: die vliegen voorbij, echt het gaat je lukken. Mijn dochter met fybromyalgie en zeer slechte conditie heeft het vorig jaar ook volgehouden, tot en met een groots einde aan toe.
TIP: plan de maandag lekker vrij: slaap uit en laat alles nog eens bezinken, dan heb je nóg meer profijt van je inzet.
Groeten, Marjolein
Hi Marjolein
Jij hebt ervaring in deze dagen…ik ben nu grieperig en het idee om 3 hele lange dagen mee te doen schrikt me af… heb er de energie nu niet voor.
Aan de andere kant hoor ik allemaal enthousiaste berichten en kan ik een boost wel gebruiken….enig idee waar ik goed aan doe?
Eerlijk zeggen š alvast bedankt
Diana
Ik kijk er al weer naar uit. Als het net zoveel inspiratie geeft als het afgelopen weekend Master Entrepeneur, kan mijn weekend niet stuk.
Ik zie ernaar uit weer nieuwe inspirerende mensen te ontmoeten.
LAST MINUTE TICKET VOOR JOU !!!
Helaas, ik ben ziek en ik heb een Breakthrough ticket. Wie wil dit ticket in ruil voor een “gesloten beurs deal”? Oftewel, jij mijn ticket in ruil voor iets wat jij mij als ondernemer kunt bieden, een dienst, service, product?
BEL ME NU OP 06-50643430, dan heb je alsnog een ticket voor 3 fantastische dagen.
Groetjes Sandy van der Elsen
Jeetje mina, wat een tijden. Gelukkig kan ik bij mijn zus slapen in Nieuwegein, dat scheelt. Maar ik zit een beetje met de terugreis, want ik ga met de trein en als het pas om twaalf uur is afgelopen. Zijn er mensen met de auto die naar Amsterdam gaan, ik woon in Oost en waarmee ik terug zou kunnen reizen?
groetjes Karin
Ik rij terug naar Amsterdam Karin, weliswaar in Oud-West, maar je kan meerijden als je wilt. Just ask!
Hoi Femke,
Dank je wel voor je aanbod, ik zou graag willen, ik hoop dat je dit nog op tijd leest. Zou het bijvoorbeeld mogelijk zijn een lift te krijgen bij het Amstel Station, daar staat mijn fiets. Mijn email adres is: info@volzicht.nl, dan kunnen we iets afspreken.
groetjes karin
IK HEB ER ZIN IN!!!!!!!
Hi, my name is Jordan. I am 18 years old, I met Nisandeh in the summer and i was really impressed with him and became very interested in the course. I’,m coming from London for the weekend and I was wondering if anyone could accommodate me as hotels are very expensive. Thank you
Scroll further down to Marijke: Maybe you can make reservations at Strowis. There will always be people heading towards the centre of town at the end of the day.
Esther,
Ik zag je reactie.
Strowis is tamelijk klein.
Toen ik reserveerde was er al bijna geen plaats meer, maar soms komt er wel eens een bed vrij.
dus altijd het proberen waard! Ze zijn daar erg aardig.
Eventueel is er in Stayokay Bunnik plaats voor een grotere groep. Kon daar zelf niet boeken omdat ze in de winter (nou ja, november) alleen in het weekend open zijn + voor groepen.
Dear Jordan,
If you bring a sleeping bag, then you are welcome to stay with us.
Please come to the registration desk in the hall of the NBC in the first coffee break, so we can meet.
Kind regards and see you on Friday,
Rogier van de Ree
Ik vind het spannend. maar heb er wel heel veel zin in…..Weet iemand hoe groot de groep is? Ik vraag me af of iedereen het maaltijdpakket aanschaft of zijn er nog andere mogelijkheden?
Tot volgende week en succes en veel plezier allemaal
Beste Maartje,
We hebben ongeveer 500 deelnemers voor volgende week, het wordt een geweldig weekend! Wat een energie zal er vrijkomen!
Ik zou aanraden om het maaltijdpakket te nemen. Er zit een MacDonalds om de hoek, maar het worden 3 zeer intensieve dagen, dus goede voeding is belangrijk!
Daarnaast is het eten in het NBC altijd erg goed! Er is genoeg, voldoende keus en met zorg bereid!
Tot volgende week!
Karin Erkens
Open Circles Academy
Ik heb tijdens de Master Entrepreneur in A’dam gemerkt dat je weliswaar weinig tijd hebt maar dat het heel erg prettig is om niet te veel te eten. Ik was dus achteraf erg blij dat ik geen maaltijdpakket had. Heb je in Nieuwegein Business Centre wel de mogelijkheid om los van de groep te eten?
Beste Esther,
Ook in het Nieuwegein Business Centre mag je geen āeigenā eten binnen nuttigen. Als je dus zelf eten meeneemt moet dat buiten gegeten worden. Voor de koffie en thee kun je bij de receptie losse munten kopen.
Groeten
Karin Erkens
Open Circles Academy
@Esther Molenaar,
Ik snap wel wat jij bedoelt, hoor… Op zo’n event heb ik ook geen honger en ik weet dat je van veel eten moe wordt.
Alleen neem ik dat abonnement voor het gemak, zodat ik die dagen niet zelf hoef te organiseren hoe of wat (en waar) ik ga eten. Het IS er dan gewoon voor me en ik kan er gebruik van maken voor zover ik daar zin in heb. Eventueel kan ik dan drie glazen jus d’orange drinken en ƩƩn broodje eten. Maar ik hoef niet te gaan zoeken en bij McDonalds in de rij te gaan staan…
Als jij geen abonnement neemt, dan geef ik jou mijn derde broodje als je bij me in de buurt zit. De laatste keer waren er in Nieuwegein 3 broodjes per persoon, terwijl ik er steeds hoogstens 2 at. Dat er soep was, heb ik ook pas op de laatste dag ontdekt, maar niet geproefd :-).
Van die munten wist ik niet. Hoewel je natuurlijk ook niet drie dagen alleen van koffie, thee en water kunt leven.
Hoi allemaal,
Ook ik heb zin in dit weekend.
Voor vrijdagavond zoek ik nog een lift naar Amsterdam, kan ik met iemand meerijden?
Graag, laat het me weten š
Tot vrijdag!
Waarde Coba,
Ik ga naar de Utrechtsebrug; kom gezellig meerijden.
Leef Wel & Heel de Wereld!
Indra (wat kalende Indo; maar wƩl nog met snor, baard en staart.
Wat kijk ik uit naar deze dagen, maar heb wat dingetjes te delen:
– ik heb wat uitnodiging mails ontvangen van tenaamstelling van andere mensen.
– zelf heb ik nog geen mail met informatie gekregen of ontvangen inzake deze deelname, dus ik hoop dat de administratie dit leest.
Komt wellicht omdat ik met 2 emails heb gewerkt (oeps)
– ik zoek een eventueel iemand waarmee ik kan meerijden, omdat ik zelf een visueel probleem heb en met name in de avond niet kan rijden. Ik kom uit Noord-Brabant / Genderen, (eventueel afzetten /ophalen afslag Hank)
Uiteraard deel ik mee in de kosten.
– Iedereen alvast veel plezier !
Hallo Astrid,
Je kunt met mij meerijden. Ik kom uit Raamsdonksveer. Zouden we Hank als op- en afstapplaats kunnen nemen?
Met een zonnige tuingroet, Mariƫtte
Hoi
Zondagnacht wordt er aan het spoor gewerkt tussen Utrecht en Eindhoven. Kan iemand mij een lift geven naar Eindhoven, vind ik ook gezellig.
Ik hoor het graag
tot morgen!
Dag Wil,
Ik rijd via Eindhoven terug naar het zuiden des lands.
Je kunt meerijden als je nog geen lift hebt
Groet Christien Papez
Een veel te late oproep….ik heb vandaag te horen gekregen dat ik ook mee kan doen …en slaap in een hotel in Zeist Woudenberg ,,,,hopelijk is er iemand met wie ik sĆ”vondsmee kan rijden naar zeist ..ik kom namelijk met opbaar vervoer… Als iemand dit nog leest mijn nummer is 0617116368 Groetjes Amanda de Graaff
Miranda,
Bedankt voor je lieve woorden. Ik hoop dat deze 3 dagen jou en mij heel veel brengen. De gift kwam uit mijn hart….
Liefs
Ik zie uit naar de training….heb hem hard nodig!!!
Problemen zijn om op te lossen vandaar deze vraag???
Ik woon in Zeeuws Vlaanderen en ik zou graag ergens willen kunnen slapen. Heeft iemand soms een logeerbed staan???
Bij voorbaat mijn diepe dank
Anneke Verdonschot
Pfff dat worden lange dagen..! Wie heeft een slaapplek voor mij? Op en neer naar Heerle rijden is er niet meer bij op deze manier.
Beste Esther,
Ik slaap bij mijn zus, ik zal vragen of ik nog iemand mee mag nemen. Wil je mij dan een lift geven zondag naar Utrecht CS. Ik zie haar morgen, dan weet ik het.
groetjes Karin
Hi Ester,
Heb je misschien ook een slaapplek voor mij?
Dat zou heel fijn zijn š
Groetjes,
Sylvana
Dank je voor je reactie!
Hebben wij elkaar gesproken afgelopen weekend? Ik heb je kaartje ook niet voorbij zien komen nl. Het zou handig zijn als ik je gezicht kon zien. groet!
Beste Esther,
Nee hoor, wij kennen elkaar niet, ik bied je dit gewoon aan om je te helpen. Je kunt mijn gezicht zien door op mijn naam te drukken, dan kom je op mijn website. Je kunt me een mail sturen als je interesse hebt.
hoi allemaal!
Nogmaals mijn vraag:
Komt er iemand vanuit Naaldwijk of het Westland met wie ik mee kan rijden? Vanuit Rotterdam is voor mij ook mogelijk, alleen moet ik dan regelen dat ik bij een vriendin kan blijven slapen.
En heeft er iemand een slaapplek voor mij?
Let me know: 0652096340
Thanks!
YES – YES – YES!
Na de Master Entrepreneur van vorige week heb ik helemaal de smaak te pakken. Ik verheug me enorm op de Breakthrough to Succes.
Zijn er mensen die in of rond Nieuwegein willen overnachten en overwegen om twee hotel-overnachtingen te boeken? Ik zit zelf te denken aan het Mercure in Nieuwegein en dacht … als we een grote groep kunnen vormen, helpt dat ons wellicht in de prijsONDERHANDELINGEN ;-). Wie doet er mee?
Groet,
Suzan
Beste Suzan,
Heb je al andere mensen gevonden die ook in het Mercure willen overnachten?
Ik zag vandaag pas de tijden en realiseerde me dat het niet gaat lukken om heen en weer te reizen naar Amsterdam.
Het lijkt me ook prettig om niet in mijn eentje naar een hotel te hoeven reizen, dus delen van taxi of in ieder geval samen in een vervoermiddel ‘s nachts en ‘s ochtends lijkt me erg prettig.
Op de zondagavond moet ik op tijd weer weg, want ik heb een volle werkdag maandag, dus ik wil graag 2 overnachtingen regelen met Mercure.
Als je me evt wilt bellen, ben ik bereikbaar via 06 10903465
Hartelijke groet,
Alma van Leeuwen
Hai Alma,
Gezellig. Ik had eerder geen aanmeldingen meer gehad en omdat ik zelf zeker niet hen en weer wil reizen, heb ik afgelopen weekend maar een kamer geboekt in Hotel Epping in IJsselstein van donderdag t/m zaterdagnacht; het Mercure zat namelijk al helemaal vol…! Ik zou dus snel gaan boeken als ik jou was…
Trouwens – jammer dat je zondag eerder weg moet. Ben je dan niet bang om de clou van het hele weekend te missen? Ik heb zelf de maandag en dinsdag helemaal vrij genomen; de ervaring leert me dat je veel informatie te verwerken krijgt en dat bliljft toch het beste hangen als je niet meteen terugstapt in je normale gang van zaken… Het is maar en tip ;-). Tot vrijdag!
Groetjes, Suzan
Ik heb nog een reservering die ik graag op iemand anders naam wil zetten. Twee persoons kamer, ā¬59 per nacht. Mercure in Nieuwegein. Superhotel en zeer dichtbij (5 min. rijden).
Hallo Esther,
Je kunt de reservering op mijn naam zetten.
Laat me weten hoe ik jou moet betalen.
Tel 073.5477498
of mail: info@yasminverschure.nl
Hoi Suzan
Stijntje en ik hebben zondagavond al een hotel geregeld in Ijsselstein , dit omdat langer wachten kans op hogere prijzen zou vergroten
tot komend weekend!
Hoi Suzan , goed initiatief…!
Mijn vriendin Stijntje en ik willen ook daar in de buurt logeren
Heb je al aanmedeldingen? Hou ons op de hoogte .
Wij zullen ook alvast kijken naar verblijfsmogelijkheden.
Grtz
Hai Romeo!
Dat is gezellig. Ik had geen verdere aanmeldingen gehad en omdat ik zelf zeker niet hen en weer wil reizen, heb ik afgelopen weekend maar een kamer geboekt in Hotel Epping in IJsselstein; het Mercure zat namelijk al helemaal vol…! Ik zou dus snel gaan kijken als ik jullie was…
Groetjes en tot vrijdag (of donderdagavond in het hotel?)
Suzan
Hi Suzan, Romeo en ik slapen ook in Hotel Epping. Op vrijdag gaan we vroeg inchecken tussen 8.15 en 8.45 uur. Wie weet ontmoeten we elkaar daar dan even..?! Wij slapen er twee nachten.., leuk te weten dat we er met samen jou verblijven… Hartelijke groeten Stijntje
Hey Suzan,
veel succes, maar dat hoef ik je eigenlijk niet te wensen, te zien aan het thema. ik ga zelf niet, maar ben erg benieuwd wat dit weekend gaat brengen.
Marijke
Hey Marijke,
Dank je wel voor je lieve wensen.
Knuf,
Suzan
Ik doe nog maar een keer een oproepje:
– Kan iemand mij oppikken en afzetten tijdens het event bij afslag Hank op de A27 (weg van Breda – Utrecht).
– Of kan ik met iemand een hotel kamer delen (vrouw)
– Of heeft iemand een andere slaapplek
Voornaamste reden is dat ik niet kan rijden in de avond in verband met een ernstige visuele handicap.
Uiteraard deel ik mee in de kosten.
Ik hoop dat uit er meerdere mensen met elkaar kunnen poolen / slaapplaatsen delen. Succes in ieder geval.
Hai Astrid!
Ik heb het afgelopen weekend maar een kamer geboekt in Hotel Epping in IJsselstein; het Mercure zat namelijk al helemaal vol…! Ik zou dus snel gaan kijken als ik jou was… Als je ook nog in Epping terecht kunt, is het geen probleem om mee te rijden van en naar Nieuwegein.
Groetjes en tot vrijdag!
Suzan
Hoi Suzan,
Heb een oplossing gevonden, dank je wel voor je reactie!
Tot van het weekend!
Groet,
Astrid
500 mensen? Ben benieuwd.
De komende avonden extra vroeg naar bed zodat ik dat weekend niets hoef te missen! š
Hi Astrid
Ik woon in de buurt van Nijmegen en ik kan je niet ophalen bij Hank, maar als je wil mag je blijven slapen. Ik las op de site ook dat er een aantal mensen een hotel willen boeken is dat niet handiger voor je?
Ik hoor het wel mail me even of info@sterkincoaching.nl
Succes
Maartje, Dank je wel, ik heb inmiddels iemand een slaapplaats bij ons thuis aangeboden en zo kunnen we samen rijden.
Super opgelost en jij erg bedankt voor je reactie !
Tot van het weekend !
Beste mevrouw Flamand, ik kom daar morgenochtend langs, en kan u oppikken. Mijn nummer 0641287309 kunt u vanaf 0800 uur bereiken. Belt u mij als u de lift kunt gebruiken? Wellicht tot morgen, Rickert Pos
Klinkt geweldig! Ik wil het, ik wil het, ik wil het !!!!
Succes begint klein: in een kort ogenblik, een toevallig oogcontact, een eerste stap naar een ontmoeting met een bijzonder mens.
Dan is er dat gesprek en die volgende keren dat je ervaringen met elkaar deelt. Het leren kennen wordt vertrouwen en delen.
Open Circles liet gebeuren dat ik een vriendin leerde kennen. Els Cappel, je bent een geweldig mens! Dank dat we elkaar dit weekend ook weer zullen zien. Jouw sharing is caring.
Breakthrough to Success is al begonnen!
Hi Jordan, you are most welcome to stay over at our place the coming weekend. Me and my son (17) are attending the Breakthrough to Success. After an email from Nisandeh I also sent you a personal mail. Just inform us VIA c.geurtsen@online.nl to confirm and speak details about meeting on Friday etc.
Hallo. Heb zin in de training! Ik woon in Den Haag en zou graag met iemand mee willen rijden op vrijdagochtend en zondagavond (deel uiteraard mee in de kosten). Zie graag jullie reacties.
Thanks!
Rogier
Hoi Rogier,
Waar zit je in Den Haag? Ik rijd vanuit Delft, misschien kan ik je ergens oppikken. Ik ben overdag te bereiken op 06-18527627.
groet, Karin
Ik wil graag samen met iemand rijden. Bijv. vanaf het Provinciehuis in Den Bosch.
Lieve groet,
Yasmin Verschure
Ik heb er helemaal zin in en vooral om al die dagen alleen maar posiieve mensen te ontmoeten die hetzelfde doel hebben als ik zelf.
Tot volgende week allemaal,
Warme groet, Jenny Hack
Het is natuurlijk wel handiger als er een telefoonnummer
bij staat
0644916969
Christien
Wauw viel bijna van mijn stoel wat een tijden dat je getraind wordt. Echter als dit bij kan dragen tot het succes van mijn zaak dan heb ik het er graag voor over.
Zie juliie 12 november
Ik kom samen met mijn zoon van bijna 15 jaar. Zijn er nog meer ouders met kinderen aanwezig?
Hoi Nienke,
Wij komen met bijna heel de familie, Dorine, ik en onze ouders!
Karin Erkens
Open Circles Academy
@Esther Molenaar Verwoord,
Is die aanbieding van 2 nachten er nog?
Sorry Sylvana, hij is zojuist aan iemand anders doorgegeven.
Succes met het vinden van een plek.
Hay iedereen!
Ik heb deze cursus ook in 2007 gedaan (toen nog de Discovery) en toen was het een hele bijzondere ervaring! Dit keer ga ik hem dus voor een 2e keer doen en om eerlijk te zijn vind ik het nog steeds spannend!
Vraagje: woont er iemand in de buurt van Naaldwijk om mee te kunnen rijden of heeft er iemand een slaapplek voor mij?
Groetjes,
Sylvana
Zou ik met iemand mee kunnen rijden vanaf Haarlem of Heemstede? Dat zou heel fijn zijn!
Uiteraard delen we de kosten.
Mireille
Hoi, Mireille, ik vertrek ook uit Haarlem, je zou met mij mee kunnen rijden. Ik kan alleen vrijdagavond niet blijven, dus voor terug moet je dan iets anders proberen. Rest van het weekend ben je welkom in mijn auto.
Bel me, als je dat ook wilt. 06 41241488
Ik heb nog een kamerreservering over in het Mercure! Ik wil ‘m graag op jouw naam over laten zetten. 2 nachten, ā¬59 euro per nacht. Superhotel en superdichtbij!
Hoi Esther..ik zou graag die reservering overnemen…
Je hebt daarvoor mijn naam en adres nodig.
Kun je mij een e-mailtje sturen op info@artforthesoul.nl
dan kunnen we alles regelen.
Alvast bedankt gr Anneke
Hallo allemaal,
Ik kom uit Amsterdam- West en zou graag met iemand mee willen rijden voor zowel op de heen als terugweg. Tegen vergoeding uiteraard.
Is er iemand met wie ik mee kan rijden?
Groetjes Maaike
Ik had 2 free tickets waarvan voor 1 ticket de persoon in kwestie niet kan komen. Dus… nog 1 ticket voor iemand die heel graag wil! Heb deze mededeling ondertussen ook in mijn eigen netwerk uitgezet dus wie het eerst komt die het eerst maalt. Het zou zonde zijn als de ticket niet benut wordt!
Meanwhile: heel veel zin erin…. een inspirerende slijtage slag? š …. lijkt vast op het lopen van de marathon van A’dam… je begint eraan en ontdekt hoeveel potentieel er werkelijk in je zit! Aan mijn conditie zal het niet liggen, tot volgend weekend,
heleen